Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

Novinky z výstavy FIBO 2013 část I. STAR TRAC

Přinášíme Vám informace o novinkách z mezinárodní výstavy FIBO, které již brzy naleznete v našem sortimentu! V této části představujeme novinky společnosti STAR TRAC.

STAR TRAC představil dva nové cardio trenažéry:

StepMill - známé a osvědčené schody v "moderním kabátě". Tetnto stroje se využívá k podobným účelům jako Stepper, ale v "reálnější" variantě, kdy klient stoupá po opravdových schodech, které pod ním ujíždějí.

StepMill

Druhým strojem je revoluční TredClimber - dvojitý pás simulující chůzi či běh v písečných dunách. V minulých 5-ti letech se dvakrát pokusil představit takovýto stroj pro fitness centra Nautilus, pro vysokou poruchovost jej však byl nucen stáhnout z trhu. Nicméně patenty na tento typ stroje získal STAR TRAC, přepracoval celý systém uložení pásů a opatřil stroj moderním designem - výsledek můžete ohodnotit (v tuto chvíli alespoň vizuálně) sami:

TredClimber

Dalšími dvěma novinkami z dílny STAR TRAC je nové kolo na SPINNING - SPINNER Blade Ion a boxovací stanice BoxMaster.

BoxMaster byl vyvinutý skutečnými boxery aby umožnili klientům, kteří nemají s boxováním žádné zkušenosti, zažít reálný box. 12 boxovacích ploch opatřených čísly umožňují využít stanici pro individuální i skupinový boxerský trénink.

BoxMaster

SPINNER Blade Ion je první indoo-cyclingové kolo se skutečným měřením aktuálního výkonu - síly ve Watech. Kromě měření reálného výkonu je tento designový stroj vybaven i generátorem nabíjejícím Spinning computer a modré LED diody v setrvačníku.

Spinner Blade Ion

Zpět na Informujeme

TheShop.cz

První internetový obchod zaměřený na provozovatele fitness center.