Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

Opravy a servis posilovacích strojů a fitness vybavení

servisní služby od Nové Fitness, s.r.o.Jsme si plně vědomi, že měřítkem kvality a spolehlivosti posilovacích strojů nejsou jen stroje samotné, ale také kvalita poskytovaného servisu. Z tohoto důvodu věnujeme mimořádnou pozornost tomu, aby naše servisní služby nebyly limitem pro kvalitu námi dodávaných fitness strojů. Na všechny námi prodávané posilovací stroje a fitness vybavení zajišťujeme opravy, odborný záruční i pozáruční servis a ještě mnohem víc:

Telefonická podpora

Vyřešte své technické problémy hned. S naší službou Telefonická podpora ušetříte náklady na servis a nebudete muset čekat na příjezd servisního technika. Podle našich statistik lze až 90% problémů u cardio trenažérů vyřešit po telefonu.

Expresní servis

Potřebujete rychle vyřešit technické problémy?
Řešením je naše služba Expresní servis. Tato služba Vám garantuje rychlé vyřešení Vašich technických požadavků.

Servisní programy

Chcete mít servis pod kontrolou? Upřednostňujete prevenci? Chcete ušetřit? Potom zvolte jeden z našich Servisních programů. V rámci těchto programů máte sjednaný počet preventivních servisních prohlídek za rok a případný další servis za sníženou hodinovou sazbu. Součástí těchto programů je dále Telefonická podpora, sleva na náhradní díly a u vybraných programů také Expresní servis.

Rozšířená záruka

Chcete mít zajištěný bezproblémový provoz Vašich fitness strojů i po standardní záruční lhůtě? Díky naší službě Rozšířená záruka si můžete prodloužit bezstarostné období až o další 3 roky.

Volejte +420 548 424 001 nebo napište na servis@startrac.cz

 

Kontaktujte nás

Věděli jste, že …

kvalitní servis je stejně důležitý jako kvalitní vybavení? A že bez kvalitního servisu nebudete schopni poskytovat vašim klientům ty nejlepší služby?

TheShop.cz

První internetový obchod zaměřený na provozovatele fitness center.