Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

EMS trénink na veletrhu LIFE!

Největší sportovní veletrh v Česku, kde nemůže EMS chybět!
Přijďte za námi na brněnské výstaviště do pavilonu V a vyzkoušejte si trénink na vlastní kůži.

Vyzkoušejte nejefektivnější trénink současnosti.

Přijďte si na vlastní kůži vyzkoušet EMS trénink, který je na veletrhu Sport Life zastoupen firmou Nové Fitness. Abyste si mohli svůj první EMS trénink na Miha Bodytec vyzkoušet, tak jsme pro vás připravili kvalifikované trenéry a trenérky ze sítě studií BODY EXPRESS, kteří s vámi za 20 minut zvládnou celotýdenní trénink.

Stavte se za námi 10.-12.11. do pavilonu V na brněnské výstaviště a vyzkoušejte svůj první EMS trénink ZDARMA! Stačí se zaregistrovat ZDE.

Je na čase zapojit do tréninku moderní technologie!

Sport a EMS

EMS trénink využívají ve své přípravě i vrcholoví sportovci. S miha bodytec trénuje Usain Bolt, německá fotbalová reprezentace, Radko Gudas, Denisa Rosolová a další, kteří zlepšují výkon svého těla pomocí elektrických impulzů. Také pro rekreační sportovce je EMS trénink skvělým pomocníkem. Na jedné straně zvyšuje jejich výkonnost tím, že zaktivuje všechny svaly těla, a tím jim umožní podílet se i na činnosti, kdy jen dřímaly. Tělo pak při stejném zatížení vydrží déle nebo jej naopak lze vybičovat k vyšším výkonům. Na druhé straně si hobby sportovci pomocí EMS srovnají svalové dysbalance vytvořené jednostranným zatížením a mohou se tak častěji věnovat svým oblíbeným aktivitám.

Tak neváhejte a přijďte za námi na veletrh SPORT LIFE.

Zpět na Informujeme

TheShop.cz

První internetový obchod zaměřený na provozovatele fitness center.