Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

Novinky

O čem se dočtete na našem firemním blogu?

O novinkách týkajících se naší společnosti, o nových trendech a zajímavostech v oblasti fitness, o nově vybavených fitness centrech a mnoho dalšího...

Stránky:   1 2 3 4 5 6 7  

Havířov má své EMS studio.

EMS trénink můžete nově zažít také v Havířově.

SILUETA je ryze dámské studio, ale v případě EMS tréninku je tu výjimka. EMS mohou trénovat i muži. A pokud to někoho napadlo, tak ne, nemají společné šatny :-)

 

 

číst dále »

VersaStrider

Podívejte se na nový VesraStrider, který můžete zařadit do své cardio zóny. Přirozený pohyb, bezpečnost a spolehlivost jsou hlavní přednosti eliptického trenažéru s variabilní délkou kroku.

číst dále »

Hledáme specialistu na HIIT!

Co Vás čeká:

  • Budete pracovat ve společnosti s 15 letou tradicí, která je lídrem mezi dodavateli profesionálního vybavení fitness center.
  • 2 dny z týdne budete v kanceláři a budete si sjednávat schůzky a připravovat nabídky.
  • 3 dny budete na cestách po českých fitness centrech …

číst dále »

Nové EMS studio v Ostravě !!!

1.3. bylo otevřeno INDIVIDUAL FITNESS v Ostravě. Moderní fitness nabízí klasické stroje, mnoho skupinových lekcí a osobní trenéry. Pro ty, kteří nemají mnoho času a chtějí ho efektivně využít nabízí klub také EMS trénink na přístroji miha bodytec, který můžete absolvovat ve dvojici pod vedením zkušených trenérů.

číst dále »

StairMaster HIIT

Dopřejte svým klientům to, co si žádají - High Intensity Interval Training. Nakombinujte vybavení podle svého. AIRFIT, HIITMILL, BOXMASTER a další umožní klientům naplno využít svůj potenciál.

číst dále »

1895 - 2017

Jaký byl vývoj fitness strojů od roku 1895, kdy Ignaz Schwinn založil svoji společnost? ve kterých letech byly představeny stěžejní produkty? Mrkněte se na vývojový diagram...

číst dále »

MYZONE - jak to vidí majitelé?

Majitelé Fitness klubů, kteří zavedli MYZONE, trenéři a uživatelé, kteří MYZONE používají - jaké jsou jejich zkušenosti? . Podívejte se na krátké video...a mimochodem MYZONE je pro ČR v češtině!

číst dále »

Design na přání zákazníka

Dostat se do povědomí svých klientů je velmi důležité a tak budujte svoji značku, ať jste úspěšní!
Věděli jste, že si můžete vybrat nejen barvu čalounění a rámu, ale také vlastní logo na celý stroj?

číst dále »

Stránky:   1 2 3 4 5 6 7  

TheShop.cz

První internetový obchod zaměřený na provozovatele fitness center.