Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

Novinky

O čem se dočtete na našem firemním blogu?

O novinkách týkajících se naší společnosti, o nových trendech a zajímavostech v oblasti fitness, o nově vybavených fitness centrech a mnoho dalšího...

Stránky:   1 2 3 4 5 6 7  

Sport LIFE 4.-6.11.

SPORT LIFE 4.-6.11.
Největší sportovní veletrh v Česku, kde nemůže EMS chybět!
Přijďte za námi na brněnské výstaviště do pavilonu A2 a vyzkoušejte si trénink na vlastní kůži.

číst dále »

Nové EMS mikrostudio

Východně od Prahy vzniklo nové mikrostudio.
Dlouholetá trenérka a instruktorka Hana Benešová zařadila EMS trénink do nabídky svých služeb a ideálně tak doplnila stávající program. Hanka připravuje svým klientům individuální tréninkové plány a zároveň jim dává možnost odtrénovat v soukromí a pod dohledem. Pokud budete chtít Hanku navštívit a vyzkoušet si EMS, tak Vás ráda přivítá v Jirnách.

číst dále »

Cycling Sensations

CYCLING SENSATIONS je místem setkání přiznivců Schwinn® Cycling. Na této každoročně největší Schwinn akci nemůže Nové Fitness chybět. Účastníci si budou moci vyzkoušet EMS trénink a dozvědět se něco více o nových technologiích v tréninku.

číst dále »

Startujeme EMS Tour!

Už jste slyšeli o EMS tréninku a nově vznikajících provozovnách? Rádi byste se dozvěděli více? Pak je tu pro Vás EMS Tour.

číst dále »

EMS trénink v reportáži TV PRIMA

Podívejte se na krátkou reportáž TV Prima o EMS tréninku. Sice je z dalekého zahraničí, ale díky rozrůstající se síti EMS studií v Česku, můžete trénovat na miha bodytec i zde.

číst dále »

Stránky:   1 2 3 4 5 6 7  

TheShop.cz

První internetový obchod zaměřený na provozovatele fitness center.